درمان اعتیاد

اعتیاد به عنوان یک بیماری، می تواند عملکرد فرد و اعضای خانواده او را به شکل قابل توجهی مختل کند. به طوری که در صورت تداوم این بیماری، فرد هر چه که در زمینه های مالی، اجتماعی، عاطفی، خانوادگی و غیره به دست آورده است را از دست می دهد. متأسفانه شیوع بیماری اعتیاد در جامعه ما در حال افزایش است و با وجود روش های درمانی مختلفی که در جامعه برای اعتیاد ارائه می شود، به دلیل اینکه بسیاری از این روش ها جنبه تخصصی خود را از دست داده اند و جنبه بازاری و درآمدزایی پیدا کرده اند، باز هم شاهد این موضوع هستیم که افراد مبتلا به اعتیاد، از اینکه روش های مختلفی را امتحان کرده اند و نتوانسته اند خود را نجات دهند احساس درماندگی می کنند.

  • بنابراین، اگر شما نیز برای خود و یا یکی از اعضای خانواده تا به دنبال یک روش علمی و کارآمد برای درمان اعتیاد هستید،

خوشحالیم که یکدیگر را پیدا کردیم

شماره تماس مطب جهت گرفتن وقت ویزیت:

 آیا دارو درمانی اعتیاد اثربخش است؟

داروهای اثربخشی در بازار برای درمان اعتیاد وجود داراند که مورد تأیید مراجع ذیصلاح هستند. این داروها می توانند به درمان اعتیاد کمک شایانی کنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر این ویدئو را ببینید:

ما با چه روشی اعتیاد را درمان می کنیم؟

ما درمان ترکیبی با کمک دارودرمانی و روان‌درمانی و نوروتراپی را برای  درمان اعتیاد توصیه می کنیم.

داروهای درمان اعتیاد چه ویژگی هایی دارند؟

داروهای مورد استفاده نورد برای کاهش ولع مصرف یا رفع علل زمینه‌ای مصرف مواد یا کاهش عوارض دوران ترک مورد استفاده قرار می‌گیرند.

ما اعتیاد به چه موادی را درمان می کنیم؟

درمان اعتیاد شامل اعتیاد به انواع مواد، سیگار، الکل و حتی رفتارهای اعتیادی می‌باشد.

معرفی کلینیک دکتر رضا دانشمند

دکتر رضا دانشمند با بیش از ۱۵ سال سابقه کار درمان روان پزشکی توانسته است به بیش از ۲۰۰۰۰ مراجع کمک کند تا به زندگی باکیفیت برگردند و بتوانند زندگی خود را از نو بسازند. بنابراین شما هم می توانید یکی از این مراجعین باشید که برای سلامتی و پیشرفت خود فعالانه اقدام می کنند. ما در مرکز سلامت ذهن و روان دکتر رضا دانشمند به این موضوع باور داریم که در برابر احساسات و حال خوب تک تک مراجعین مسئولیم. بنابراین به گونه‌ای عمل می کنیم که محیطی امن و رضایت بخش برای مراجعین فراهم شود و در کنار آن، مراجعین بهترین خدمات ممکن را دریافت نمایند.